Budoucí zápasy

A tým tabulka III.třídy sk.B

Traverza Rostoklaty A VS. SK Český Brod C

21. Října (SO) v 15:30

Místo utkání:
Sraz:
Služba: Šperlich Marek, Cenigr Lukáš

B tým tabulka IV.třídy B

Traverza Rostoklaty B VS. Sokol Cerhenice B

22. Října (NE) v 15:30

Místo utkání:
Sraz:
Služba: Kubelka Ladislav ml., Kubelka Milan

TJ Kouřim B 28. Října (SO) v 14:30
Traverza Rostoklaty A
Traverza Rostoklaty A
  • Šperlich Marek
  • Nechvátal Zdeněk
4. Listopadu (SO) v 14:00
Podlipan Kšely
Traverza Rostoklaty A
  • Škréta Pavel
  • Dohnal Michal
11. Listopadu (SO) v 14:00
TJ Kozojedy
Sparta Lošany 18. Listopadu (SO) v 13:30
Traverza Rostoklaty A
Úsvit Kořenice 29. Října (NE) v 14:30
Traverza Rostoklaty B
Traverza Rostoklaty B
5. Listopadu (NE) v 14:00
SK D. Chvátliny
Traverza Rostoklaty B
12. Listopadu (NE) v 14:00
AFK Chotutice
Pašinka/Nebovidy B 19. Listopadu (NE) v 10:15
Traverza Rostoklaty B

Minulé zápasy

Traverza Rostoklaty A
0 : 2 26. Srpna (SO) v 17:00
AFK Pečky B
FC Tuchoraz B 6 : 3 2. Září (SO) v 17:00
hřiště Tuchoraz
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Belovski Sašo
  • 0" Belovski Sašo
Traverza Rostoklaty A
  • 3" Čepička Vladimír
  • 38" Čepička Vladimír
  • 49" Touš Petr
  • 35" Dohnal Michal
4 : 0 9. Září (SO) v 17:00
TJ Liblice
TJ Tismice 2 : 3 17. Září (NE) v 17:00
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Bláža Petr
  • 0" Touš Petr
  • 0" Touš Petr
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Škréta Pavel
1 : 0 23. Září (SO) v 16:30
SK Svojšice
SK Dobřichov 3 : 5 1. Října (NE) v 16:00
Traverza Rostoklaty A
  • 78" Belovski Sašo
  • 85" Belovski Sašo
  • 89" Menšík Tomáš
  • 75" Strnad Petr
  • 55" Touš Petr
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Škréta Pavel
  • 0" Touš Petr
  • 0" Touš Petr
3 : 2 7. Října (SO) v 16:00
S. Zásmuky
SK Třebovle 2 : 1 15. Října (NE) v 15:30
Traverza Rostoklaty A
  • 16" Menšík Tomáš
Traverza Rostoklaty B
0 : 3 27. Srpna (NE) v 17:00
SK Křečhoř
S. Horní Krůty 2 : 5 3. Září (NE) v 17:00
Horní Krůty
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Kmoch Lukáš
  • 0" Kmoch Lukáš
  • 0" Richtr Tomáš
  • 0" Touš Petr
  • 0" Touš Petr
Traverza Rostoklaty B
  • 57" Menšík Tomáš
1 : 1 10. Září (NE) v 17:00
S. V. Chvalovice
TJ Ždánice 7 : 1 16. Září (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Menšík Tomáš
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Menšík Tomáš
  • 0" Menšík Tomáš
2 : 7 24. Září (NE) v 16:30
FK Libodřice B
Sokol Ratenice 4 : 2 1. Října (NE) v 16:00
Traverza Rostoklaty B
  • 23" Krajník Robert
  • 37" Hruška Pavel
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Čabrádek Filip
  • 0" Fischer Petr
2 : 6 8. Října (NE) v 16:00
SK Břežany II
TJ Nučice B 7 : 1 15. Října (NE) v 15:30
Traverza Rostoklaty B
  • 5" Gerši Jakub

NÁSTĚNKA

 

 Spolupráce s www.fotbalunas.cz 

Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Najdete zde také nominace na nejlepší hráče kola a další zajímavé články. Naše skupina zde: III.třída sk B

Kde nás najdete