Budoucí zápasy

A tým tabulka III.třídy sk.B

Traverza Rostoklaty A VS. Sokol Dobré Pole

28. Května (SO) v 17:00

Místo utkání: Rostoklaty
Sraz: 16:00
Služba:

B tým tabulka IV.třídy C

Traverza Rostoklaty B VS. SK Český Brod C

29. Května (NE) v 17:00

Místo utkání: hřiště Rostoklaty
Sraz: 16:00
Služba: Jasiok Radek, Čepička Vladimír

TJ Ždánice 4. Června (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty A
Traverza Rostoklaty A
11. Června (SO) v 17:00
TJ Liblice B
Čechie Tuklaty 18. Června (SO) v 14:00
Traverza Rostoklaty A
TJ Kouřim B 4. Června (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty B
Traverza Rostoklaty B
  • Kliment Pavel
  • Strnad Jan
12. Června (NE) v 17:00
hřiště Rostoklaty
TJ Tismice
Podlipan Kšely 18. Června (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty B

Minulé zápasy

Dobřichov 1 : 4 22. Srpna (SO) v 17:00
Dobřichov
Traverza Rostoklaty A
  • 48" Škréta Pavel
  • 79" Kmoch Lukáš
  • 73" Menšík Tomáš
  • 90" Menšík Tomáš
Traverza Rostoklaty A
  • 79" Belovski Sašo
  • 8" Krajník Robert
2 : 1 29. Srpna (SO) v 17:00
Rostoklaty
V. Chvalovice
FC Velim B 4 : 1 5. Září (SO) v 17:00
FC Velim B
Traverza Rostoklaty A
  • 29" Chvojka Pavel
Traverza Rostoklaty A
  • 60" Kmoch Lukáš
1 : 4 12. Září (SO) v 17:00
Rostoklaty
SK Bečváry
Kozojedy 2 : 0 19. Září (SO) v 16:30
Kozojedy
Traverza Rostoklaty A
Traverza Rostoklaty A
0 : 1 26. Září (SO) v 16:30
Rostoklaty
AFK Pečky
Radim B 6 : 2 4. Října (NE) v 16:00
Radim B
Traverza Rostoklaty A
  • 20" Chvojka Pavel
  • 90" Chvojka Pavel
Traverza Rostoklaty A
0 : 4 10. Října (SO) v 16:00
Rostoklaty
Cerhenice
Tuchoraz 4 : 1 17. Října (SO) v 15:30
Tuchoraz
Traverza Rostoklaty A
  • 50" Šťastný David
Dobré Pole 3 : 0 24. Října (SO) v 14:30
Dobré Pole
Traverza Rostoklaty A
Traverza Rostoklaty A
  • 50" Bláža Petr
  • 40" Chvojka Pavel
  • 10" Menšík Tomáš
  • 20" Menšík Tomáš
  • 60" Menšík Tomáš
5 : 0 31. Října (SO) v 14:00
Rostoklaty
Ždánice
Liblice B 6 : 1 8. Listopadu (NE) v 14:00
Liblice B
Traverza Rostoklaty A
  • 25" Němec Tomáš
Traverza Rostoklaty A
0 : 4 14. Listopadu (SO) v 13:30
Rostoklaty
Tuklaty
Traverza Rostoklaty A
0 : 2 26. Března (SO) v 15:00
hřiště Rostoklaty
SK Dobřichov
Sokol V. Chvalovice 2 : 5 2. Dubna (SO) v 16:30
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Škréta Pavel
  • 0" Belovski Sašo
  • 0" Chvojka Pavel
  • 0" Chvojka Pavel
  • 0" Chvojka Pavel
Traverza Rostoklaty A
  • 2" Chvojka Pavel
  • 35" Cenigr Lukáš
2 : 4 9. Dubna (SO) v 16:30
Rostoklaty
FC Velim B
SK Bečváry 5 : 0 16. Dubna (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty A
Traverza Rostoklaty A
  • 13" Kotala Marek
1 : 0 23. Dubna (SO) v 17:00
TJ Kozojedy
AFK Pečky 1 : 3 30. Dubna (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Chvojka Pavel
  • 0" Chvojka Pavel
  • 0" Kmoch Lukáš
Traverza Rostoklaty A
0 : 0 7. Května (SO) v 17:00
Viktoria Radim B
Sokol Cerhenice 8 : 1 14. Května (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Chvojka Pavel
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Bláža Petr
  • 0" Bláža Petr
  • 0" Bláža Petr
  • 0" Machů Ondřej
  • 0" Chvojka Pavel
  • 0" Chvojka Pavel
6 : 1 21. Května (SO) v 17:00
hřiště Rostoklaty
FC Tuchoraz
Tismice 7 : 1 22. Srpna (SO) v 17:00
Tismice
Traverza Rostoklaty B
  • 31" Němec Tomáš
Traverza Rostoklaty B
  • 50" Němec Tomáš
  • 83" Němec Tomáš
  • 90" Richtr Tomáš
3 : 0 30. Srpna (NE) v 17:00
Rostoklaty
Kšely
Horní Krůty 3 : 0 6. Září (NE) v 17:00
Horní Krůty
Traverza Rostoklaty B
Traverza Rostoklaty B
  • 55" Němec Tomáš
  • 25" Richtr Tomáš
  • 85" Richtr Tomáš
3 : 0 13. Září (NE) v 17:00
Rostoklaty
Břežany II B
Chotutice 1 : 3 20. Září (NE) v 16:30
Chotutice
Traverza Rostoklaty B
  • 55" Kubelka Milan
  • 75" Šlégr Lukáš
  • 6" Formánek Lukáš
Traverza Rostoklaty B
  • 60" Jasiok Radek
1 : 1 27. Září (NE) v 16:30
Rostoklaty
TJ Nučice
Traverza Rostoklaty B
  • 20" Menšík Tomáš
  • 58" Richtr Tomáš
  • 76" Formánek Lukáš
3 : 1 11. Října (NE) v 16:00
Rostoklaty
Nebovidy B
Sparta Lošany 6 : 0 17. Října (SO) v 15:30
Sparta Lošany
Traverza Rostoklaty B
Č. Brod C 5 : 6 25. Října (NE) v 14:30
Č. Brod C
Traverza Rostoklaty B
  • 26" Jasiok Radek
  • 5" Čepička Vladimír
  • 20" Novotný Stanislav
  • 40" Novotný Stanislav
  • 30" Richtr Tomáš
  • 55" Richtr Tomáš
Traverza Rostoklaty B
  • 50" Jasiok Radek
1 : 1 1. Listopadu (NE) v 14:00
Rostoklaty
Kouřim B
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Kubelka Milan
1 : 1 10. Dubna (NE) v 16:30
hřiště Rostoklaty
SOKOL Horní Krůty
SK Břežany II B 4 : 0 16. Dubna (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty B
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Formánek Lukáš
4 : 0 24. Dubna (NE) v 17:00
hřiště Rostoklaty
AFK Chotutice
TJ Nučice 2 : 1 1. Května (NE) v 17:00
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Novotný Stanislav
Nebovidy-Pašinka B 2 : 2 14. Května (SO) v 10:15
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Novotný Stanislav
  • 0" Novotný Stanislav
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Peřestý Dan
1 : 3 22. Května (NE) v 17:00
hřiště Rostoklaty
Sparta Lošany

NÁSTĚNKA

 

Spolupráce s www.fotbalunas.cz 

Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Najdete zde také nominace na nejlepší hráče kola a další zajímavé články. Naše skupina zde: III.třída sk B

Kde nás najdete