Budoucí zápasy

A tým tabulka III.třídy sk.B

Traverza Rostoklaty A VS. konec podzimní části

22. Listopadu (ÚT) v 10:17

Místo utkání:
Sraz:
Služba:

B tým tabulka IV.třídy C

Traverza Rostoklaty B VS. konec podzimní části

22. Listopadu (ÚT) v 10:19

Místo utkání:
Sraz:
Služba:

Minulé zápasy

Traverza Rostoklaty A
0 : 2 27. Srpna (SO) v 17:00
Tuklaty
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Bláža Petr
  • 0" Kmoch Lukáš
  • 0" Kmoch Lukáš
  • 0" Cenigr Lukáš
4 : 3 3. Září (SO) v 17:00
Tismice
Kšely 3 : 0 10. Září (SO) v 17:00
Traverza Rostoklaty A
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Bláža Petr
  • 0" Chvojka Pavel
  • 0" Kmoch Lukáš
3 : 2 17. Září (SO) v 17:00
Zásmuky B
Dobřichov 3 : 1 24. Září (SO) v 16:30
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Škréta Pavel
Traverza Rostoklaty A
0 : 3 1. Října (SO) v 16:30
Dobré Pole
Kozojedy 3 : 1 8. Října (SO) v 16:00
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Belovski Sašo
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Chvojka Pavel
1 : 0 15. Října (SO) v 16:00
Třebovle
Pečky B 8 : 0 23. Října (NE) v 15:30
Traverza Rostoklaty A
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Kmoch Lukáš
  • 0" Kmoch Lukáš
2 : 1 29. Října (SO) v 14:30
Tuchoraz B
Liblice B 3 : 0 6. Listopadu (NE) v 14:00
Traverza Rostoklaty A
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Bláža Petr
1 : 4 12. Listopadu (SO) v 14:00
Č. Brod C
Lošany 2 : 2 19. Listopadu (SO) v 13:30
Traverza Rostoklaty A
  • 0" Belovski Sašo
  • 0" Čabrádek Filip
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Čepička Vladimír
1 : 3 4. Září (NE) v 17:00
Kouřim B
Svojšice 5 : 2 11. Září (NE) v 17:00
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Belovski Sašo
  • 0" Gerši Jakub
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Gerši Jakub
  • 0" Hruška Pavel
2 : 1 18. Září (NE) v 17:00
Dolní Chvátliny
Břežany B 0 : 2 25. Září (NE) v 16:30
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Novotný Stanislav
Nučice 1 : 5 28. Září (ST) v 16:30
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Novotný Stanislav
  • 0" Novotný Stanislav
  • 0" Novotný Stanislav
  • 0" Richtr Tomáš
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Kubelka Milan
  • 0" Richtr Tomáš
2 : 2 2. Října (NE) v 16:30
Chotutice
Ždánice 3 : 2 8. Října (SO) v 16:00
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Novotný Stanislav
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Jasiok Radek
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Fischer Petr
  • 0" Novotný Stanislav
5 : 1 16. Října (NE) v 16:00
Plaňany B
Libodřice B 2 : 2 22. Října (SO) v 15:30
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Kubelka Milan
  • 0" Novotný Stanislav
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Peřestý Dan
1 : 0 28. Října (Pá) v 15:30
Horní Krůty
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Čepička Vladimír
1 : 1 30. Října (NE) v 14:30
Vrb. Lhota
V. Chvalovice 3 : 1 5. Listopadu (SO) v 14:00
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Novotný Stanislav
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Jasiok Radek
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Novotný Stanislav
3 : 1 13. Listopadu (NE) v 14:00
Ratenice
Cerhenice B 7 : 3 20. Listopadu (NE) v 13:30
Traverza Rostoklaty B
  • 0" Čepička Vladimír
  • 0" Richtr Michal
  • 0" Richtr Michal

NÁSTĚNKA

 

 Spolupráce s www.fotbalunas.cz 

Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Najdete zde také nominace na nejlepší hráče kola a další zajímavé články. Naše skupina zde: III.třída sk B

Kde nás najdete